Station Network

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- We help you in every difficulty !


    Bieber: Nuk jam djalë i keq

    tinna'
    tinna'


    Numri i postimeve : 13
    Join date : 16/05/2010

    Bieber: Nuk jam djalë i keq Empty Bieber: Nuk jam djalë i keq

    Mesazh  tinna' Sun May 30, 2010 7:14 pm

    Justin Bieber është shfaqur të jetë tejet i hidhëruar me spekulimet të cilat e nxirrnin në pah anën e ‘zezë’ të tij.

    16-vjeçari javë më parë u raportua të ketë fyer rëndë një menaxher të dyshemesë në skenën e njërit prej emisioneve më të shikuara në Australi, ndërsa Bieber nuk nguroi dhe në faqen e tij të Twitterit pohoi se ato spekulime ishin thashetheme.

    “Koha e familjes me nënën time nuk ka mundur të vijë në një kohë më të mirë…unë u rrita me respekt për të tjerët dhe jo të bëj thashetheme…apo t’u përgjigjem thashethemeve me hidhërim”.

    “Unë e di që shokët, familja dhe fansat e dinë çfarë njeriu jam. Të dëgjoj të rriturit, duke shpërndarë gënjeshtra dhe spekulime, mendoj se është pjesë e punës. Por…gjithë ajo që dua të them është…i vrisni ata me dashuri, në mënyrë që të gjithë të jenë të buzëqeshur…të gjithë jemi të bekuar dhe unë iu jam falënderues të gjithëve që më keni dhënë rastin të bëj atë që dua më së shumti”, shkroi Bieber në Twitter.Bieber: Nuk jam djalë i keq F.0530175434700_m

      Ora është Sun Apr 28, 2024 4:04 am