Station Network

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- We help you in every difficulty !


    Zidane i lumtur që Franca organizon Euro 2016

    avatar
    1b1
    Super Member
    Super Member


    Numri i postimeve : 330
    Join date : 17/05/2010
    Age : 27
    Location : mitrovica

    Zidane i lumtur që Franca organizon Euro 2016 Empty Zidane i lumtur që Franca organizon Euro 2016

    Mesazh  1b1 Sat May 29, 2010 8:05 am

    Zidane i lumtur që Franca organizon Euro 2016 F.0528193054362_m


    Njëri prej njerëzve më meritorë në përzgjedhjen e Francës si nikoqir i Euro 2016, Zinedine Zidane, është shprehur të jetë i kënaqur, pasi që përmendi kënaqësinë dhe gjithçka tjetër që do të sjellë vendi i tij gjatë kompeticionit.
    “Ne jemi të kënaqur ta kemi këtë garë në Francë. Ne jemi të lumtur për të gjithë njerëzit, të cilët do të kënaqen me ngjarjen. Unë e përjetova këtë si futbollist. Mirë, nuk ishte Kampionati Evropian, por ishte Kampionati Botëror, mirëpo këto janë të ngjashme”.

    “Më pëlqen ideja që njerëzit do të kënaqen me këtë moment dhe jam i ngazëllyer për miliona francezë të cilët do ta ndajnë këtë kënaqësi. Unë e dua ekipin e Francës dhe ishte detyrim për mua të jem prapa ekipit të Francës. Unë doja ta shihja Francën si organizuese të kësaj gare dhe kjo është arsyeja pse jam këtu. Por, të gjithë ishin mirë të përgatitur për këtë, sidomos djaloshi 10 vjeçar, Nathan, që ishte fantastik”, deklaroi Zidane duke iu referuar në fund djaloshit që përshkroi në mënyrë fantastike Francën, gjatë kandidaturës në UEFA.

      Ora është Fri May 10, 2024 1:19 pm