Station Network

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- We help you in every difficulty !


    Ferguson: Finalja duhej të ishte United-Inter

    avatar
    1b1
    Super Member
    Super Member


    Numri i postimeve : 330
    Join date : 17/05/2010
    Age : 27
    Location : mitrovica

    Ferguson: Finalja duhej të ishte United-Inter Empty Ferguson: Finalja duhej të ishte United-Inter

    Mesazh  1b1 Sat May 22, 2010 7:45 am

    Sir Alex Ferguson ende nuk mund të pajtohet me faktin që është eliminuar nga Liga e Kampionëve, duke thënë se skuadra e tij është dashur të luante në finalen e madhe të Bernabeut ndaj Interit.
    “Ne është dashur të jemi në atë finale. Ne e kemi vrarë Bayernin, por nuk e patëm fatin në atë mbrëmje që u përcoll nga vendime të tmerrshme të gjyqtarëve ndaj nesh, në një ndeshje që na ndryshoi kursin e sezonit. Nëse shikoni të gjitha ndeshjet e Bayernit këtë sezon, do të vëreni se kanë pasur fat. Ndoshta emri i tyre tashmë është i shkruar në trofeun e Ligës së Kampionëve”.

    “Por, mos bëni gabim, Interi është ekipi më i mirë. Interi është shumë, shumë ekip i mirë. Mourinho ka ndryshuar tërë klubin. Unë mendoj se është ekipi më i mirë. Ata mund ta fitojnë atë, por Bayerni ka fat dhe kjo është gjëja e vetme brengosëse”, ka thënë Fergie për AP

      Ora është Mon May 20, 2024 8:17 pm