Station Network

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- We help you in every difficulty !


    BB, Jetmiri dhe Erioni: Kemi mposhtur më të mirët

    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Numri i postimeve : 27
    Join date : 13/05/2010
    Age : 28
    Location : Mitrovica

    BB, Jetmiri dhe Erioni: Kemi mposhtur më të mirët Empty BB, Jetmiri dhe Erioni: Kemi mposhtur më të mirët

    Mesazh  Admin Sat May 15, 2010 1:39 pm

    Gjatë një bisede që kanë pasur dy nga favoritët për ta fituar edicionin e sivjetmë të “Big Brother Albania”, Jetmiri dhe Erioni, ky i fundit është shprehur se para tyre janë eliminuar disa persona me moshë më të madhe dhe që silleshin si më të zgjuar e më me përvojë, por në të vërtetë ata të dy kanë rezistuar më shumë, edhe pse janë më të rinj.

    Jetmiri ka thënë se pak a shumë në lojë ka pasur dhe luftë brezash dhe të rinjtë kanë qenë të aftë tu tregojnë të gjithëve se janë të fortë dhe vlejnë shumë.

    Sipas Erionit, në këtë lojë ka vlerë të qenit real dhe jo shtirja si moralist apo diçka tjetër. Ndërkohë, Miri është shprehur se ai ka bërë çfarë ka dashur aty brenda pa u rezervuar për asgjë dhe është i bindur se ka arritur të transmetojë vlera te publiku.

    Sido që të jetë, Jetmiri e ka bërë të qartë se asnjëri nga banorët që gjenden aktualisht brenda në shtëpi, nuk duhet ta ushqejë veten me iluzione dhe mendime se mund të jetë fitues, pasi që nëse nuk i realizohet ëndrra do të mbetet i zhgënjyer.

      Ora është Mon May 20, 2024 11:06 pm